HİZMETLERİMİZ

DOĞALGAZ TESİSATI VE PROJELENDİRME

Günümüzde, güvenlik ve konfor gibi sebeplerle yaygın olarak kullanılan doğalgaz, bu konuda liderliği ele geçirmiş durumdadır. Ev ve işyerlerinizin daha verimli ısınabilmesi için en ince ayrıntısına kadar düşünerek tesisat ve projelendirmesini yapmaktayız.

KALORİFER TESİSATI VE PROJELENDİRME

Bireysel ısıtma olarak da isimlendirebileceğimiz bu sistem, her dairenin bağımsız olarak ısıtılması esasına dayanmaktadır. Ekibimizin gelip keşif yaptıktan sonra belirlenen yerlere kaloriferlerin özenle yerleştirilmesi tesisatın kurulması ve projelendirmesini yapmaktayız.

SU TESİSATI VE PROJELENDİRME

Su tesisat işlerini talep edilen ihtiyaca karşılık, müşterilerimize alternatif çözümler sunarak projelendirip gerçekleştiririz. Müşterilerimize, kendisi için en uygun ve ideal sistemi, yapacağımız etüt ve araştırmalardan sonra bildiririz.

YANGIN TESİSATI VE PROJELENDİRME

Ev ve işyerlerinizi bu olası felaketen korumak amacıyla ekibimizin alanı araştırıp oraya en uygun projeyi çizip tesisatı kurmaktayız.

HAVALANDIRMA KURULUMU VE PROJELENDİRME

İşyeri havalandırmaları, havadaki kirletici maddeleri kontrol etmek için yapılır. Bu sebeple, hem sağlıklı hemde güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak için duman, toz ve buhar gibi kirlerin bulunduğumuz ortamdan uzaklaştırması için kullanılır. Havalandırma sistemleri belirli bir hızda ve belirli miktarda havanın taşınarak, istenmeyen kirleticilerin ortadan kaldırılması için tasarlanır.

ISI POMPALARI KURULUMU VE PROJELENDİRME

Isı pompası, ısı enerjisini bir ortamdan diğer bir ortama taşıma prensibine dayanan ve elektrikle beslenen bir sistemdir. Gerekli şartlar sağlandığında yüksek miktarlarda enerji düşük maliyetlerle kullanıma sunulabilir.Firmamız bu sistemi gerekli doğrultular üzerine entegre edip projelendirmektedir.

color
https://ozkanmuhendislik.com.tr/wp-content/themes/skudo/
https://ozkanmuhendislik.com.tr/
#fc5a0a
style1
paged
Loading posts...
/var/www/vhosts/ozkanmuhendislik.com.tr/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
E-mail adresiniz
off
off